Splatná a odložená daň z príjmov podľa národnej a nadnárodnej úpravy účtovníctva

Predaj ukončený
Zobraziť dostupnosť na predajniach

Ceny sú vrátane DPH


Typ publikácie
monografia

Dátum vydania
1/2011

Väzba
mäkká

Počet strán
170

Typ produktu
Tlačená kniha

ISBN
978-80-8078-410-2

Publikácia je zameraná na teoretické vymedzenie a analýzu splatnej dane z príjmov a odloženej dane z príjmov, metodiku ich výpočtu, dôsledky účtovania na finančnú a výnosovú situáciu účtovnej jednotky, ako aj ich vykazovanie v individuálnej účtovnej závierke zostavenej podľa vybranej národnej úpravy účtovníctva a nadnárodnej úpravy účtovníctva a v konsolidovanej účtovnej závierke.

Monografia je určená manažérom a účtovníkom pri zisťovaní a vykazovaní splatnej dane z príjmov a odloženej dane z príjmov podľa národnej úpravy účtovníctva SR a Veľkej Británie a nadnárodnej úpravy účtovníctva, t. j. podľa IFRS a US GAAP. Takisto môže byť vhodnou študijnou pomôckou pre účastníkov špecializovaných kurzov a seminárov, pre študentov vysokých škôl ekonomického zamerania a odbornú ekonomickú verejnosť.

Napíšte nám

Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Pre bližšie informácie o spracovaní osobných údajov pozrite stránku Informáciami o spracovaní osobných údajov.

* Všetky položky formulára sú povinné. Formulár neslúži ako objednávka.

Ďakujeme za záujem, Vašu požiadavku vybavíme v krátkom čase.