Logo Wolters Kluwer

Vydavateľstvo právnickej a ekonomickej literatúry

Dane a účtovníctvo

Témy seminárov a workshopov s odborným zameraním na dane a účtovníctvo a ich obsahová  štruktúra  reflektujú na aktuálne požiadavky z podnikateľskej praxe v uvedených oblastiach. Záleží nám na skvalitnení Vašej práce, a preto organizujeme odborné vzdelávacie podujatia pri schválení nových právnych predpisov a pri novelizácii  predpisov,  aby ste sa oboznámili s právnou úpravou potrebnou pre dennú prax. Organizujeme pre Vás  aj odborné vzdelávacie podujatia s vybranou problematikou pre precizovanie a prehĺbenie Vašej odbornej zdatnosti, pružne reagujeme na Vaše potreby a podnety.

Lektori

Lektori vzdelávacích podujatí  patria  vo svojom odbore na Slovensku k tým najlepším a najskúsenejším, a preto  prednášky v ich podaní sa vyznačujú vysokou profesionalitou a prínosom do praxe. Lektori spolupracujúci s Wolters Kluwer  sa s Vami podelia o nadobudnuté  bohaté teoretické a dlhodobou praxou získané znalosti a ponúknu Vám riešenia pre Vašu právnu prax.

Kladieme mimoriadny dôraz na výber lektora, spolupracujeme s profesionálmi vo svojom odbore so skvelými prezentačnými a lektorskými zručnosťami, bohatými skúsenosťami a vysokou odbornou znalosťou.