Často kladené otázky

Klientská zóna

 • Prečo sa registrovať

  Vďaka registrácii sa kedykoľvek dostanete k Vašim e-dokumentom, faktúram a záznamom školení. Iba registrovaní zákazníci môžu využívat Peňaženku a získajú z každého nákupu 5 % späť.

 • Čo je peňaženka a ako ju viem využiť?

  Peňaženka je bonusový program pre registrovaných zákazníkov eshopu Wolters Kluwer SR s.r.o. 

  1. Z každého zaplateného nákupu v eshope https://obchod.wolterskluwer.sk/ sa vám 5 % jeho hodnoty (po všetkých uplatnených zľavách) uloží ako kredit do peňaženky.

  2. Kredit môžete použiť hneď pri ďalšom nákupe, alebo si k nemu ďalšími nákupmi pridávať ďalšie kredity a nasporiť si tak napr. na produkt zdarma.

  3. Čerpanie kreditov nie je obmedzené minimálnou hodnotou nákupu.

  4. Kreditom z peňaženky nie je možné platiť poštovné a balné, ani účastnícky poplatok na seminároch/konferenciách.

  5. Kredit nie je možné vymeniť za peniaze ani ho vymáhať právnou cestou.

  6. Kredit expiruje po 365 dňoch od jeho pripísania do peňaženky.

Objednávka, doručenie, reklamácia

 • Ak je titul u Vás vypredaný, dokážete ho ešte zohnať?

  V prípade, že je u nás publikácia, o ktorú máte záujem, vypredaná a nie je naplánovaná dotlač, kontaktujte našu zákaznícku podporu distribucia@wolterskluwer.sk.Kolegovia vám dajú informáciu, v ktorom kníhkupectve by mohla byť publikácia ešte dostupná.

 • Viem si tovar osobne vyzdvihnúť?

  Vyzdvihnutie tovaru zakúpeného cez náš e-shop osobne nie je možné. Vašu objednávku vám doručí kuriér na vami zvolenú adresu.

 • Posielate objednávky aj do zahraničia?

  Áno, zasielame objednávky aj do zahraničia. V tomto prípade nevieme garantovať dobu dodania 3 pracovné dni. Mení sa aj cena poštovného v závislosti od krajiny doručenia.

 • Aká je dodacia doba?

  Dodacia doba je štandardne do 3 pracovných dní v rámci Slovenska. V prípade vysokého počtu objednávok, hlavne v období začiatku semestra, či počas Vianoc, vám dodanie do 3 pracovných dní nevieme garantovať.

Platba a fakturácia

Reklamácia / Vrátenie tovaru

E-dokumenty

 • Kde nájdem svoju e-knihu?

  Po úhrade sa vám kniha automaticky zobrazí vo vašej digitálnej knižnici Smarteca. Do digitálnej knižnice na www.smarteca.sk sa môžete prihlásiť s rovnakými prihlasovacími údajmi, ktoré používate aj pri prihlásení na www.wolterskluwer.sk.

 • Čo je Smarteca?

  Smarteca je digitálna platforma Wolters Kluwer SR s.r.o. určená na správu a čítanie elektronických publikácií. Detailnejšie informácie prístupné na odkaze: Smarteca.

 • Na akých zariadeniach môžem pristupovať do Smarteca?

  Platforma Smarteca je dostupná na všetkých bežných užívateľských zariadeniach (PC, tablet, smartphone) a je kompatibilná s väčšinou internetových prehliadačov. Navyše, pre zvšenie užívateľského komfortu na prenosných zariadeniach, je dostupná aplikácia pre tablet a smartfóny s operačným systémom iOS alebo Android.