Organizačné zmeny zamestnávateľa a skončenie pracovného pomeru

Dočasne nedostupné
V predaji
Obsah publikácie je dostupný výhradne prostredníctvom online knižnice Smarteca. Čo je Smarteca?
Dočasne nedostupné
Obsah publikácie je dostupný výhradne prostredníctvom online knižnice Smarteca. Čo je Smarteca?
Zobraziť dostupnosť na predajniach

Ceny sú vrátane DPH

Na stiahnutie


Vydavateľ

Typ publikácie
monografia

Dátum vydania
7/2023

Väzba
mäkká

Počet strán
164

Rozmery
A5

Typ produktu
Tlačená kniha

Typ produktu
E-kniha

Typ produktu
Tlačená kniha

ISBN
978-80-571-0596-1

ISBN
978-80-571-0597-8

Neustále sa meniaci svet práce vytvára tlak na zamestnávateľov, ktorí v záujme zachovania svojej konkurencieschopnosti či dokonca prežitia musia realizovať organizačné zmeny.

Ako však majú organizačné zmeny prebiehať, aby boli v súlade s právom? Ako ich efektívne riadiť, zachovať práva zamestnancov a vyrovnať sa s ich dôsledkami? Toto je len zlomok otázok, na ktoré prináša odpovede monografia „Organizačné zmeny zamestnávateľa a skončenie pracovného pomeru“.

Autori sa v nej zamerali na mimoriadne citlivú oblasť organizačných zmien, následkom ktorých je skončenie pracovného pomeru. Nevynechali však ani organizačné zmeny, ktoré nevyúsťujú do skončenia pracovného pomeru, či problematiku riešenia prechodu práv a povinností v rámci pracovnoprávnych vzťahov.

Keďže právna úprava nie je schopná upraviť rôzne špecifické situácie, ktoré v súvislosti s organizačnými zmenami v praxi vznikajú, autori prinášajú nielen jej výklad a analýzu, ale aj relevantné súdne rozhodnutia, ktoré ovplyvňujú súdnu prax.

Vzhľadom na predkladanú problematiku, ktorá sa týka oboch strán pracovnoprávnych vzťahov, je monografia určená širokému spektru čitateľov – od zamestnávateľov, profesionálov v oblasti ľudských zdrojov a práva až po laickú verejnosť, ktorá sa s týmito situáciami stretáva v každodennom živote.

Napíšte nám

Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Pre bližšie informácie o spracovaní osobných údajov pozrite stránku Informáciami o spracovaní osobných údajov.

* Všetky položky formulára sú povinné. Formulár neslúži ako objednávka.

Ďakujeme za záujem, Vašu požiadavku vybavíme v krátkom čase.